Dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Serwis edukacyjny www.dyktanda.pl zaprasza do wzięcia udziału w charytatywnym dyktandzie z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Udział jest bezpłatny, za każdego uczestnika organizator przekaże 1 zł potrzebującym. W tym roku środki trafią do podopiecznych domu dziecka. Dyktando odbędzie się 11 listopada 2023 r. i będzie podzielone na pięć kategorii wiekowych, tak aby każdy rozwiązywał tekst o odpowiednim poziomie trudności. Organizator zaprasza do udziału uczniów i osoby dorosłe. Szkoła, która będzie najliczniej reprezentowana w dyktandzie, wskaże dom dziecka, który otrzyma zebrane środki. Każdy uczestnik będzie miał możliwość określenia „swojej” szkoły – zarówno uczniowie, jak i nauczyciele oraz rodzice.

Dyktando będzie przygotowane specjalnie na tę okazję. Będzie poruszało wątki patriotyczne – wspominało znane wydarzenia i słynne postacie. Dyktando będzie można rozwiązać w aplikacji ZDAY.

Szczegóły wydarzenia, w tym godzina rozpoczęcia dyktanda dla każdej z grup wiekowych, znajdują się na stronie: https://zday.pl/dyktando-charytatywne/