Adopcja psów w Gminie Miasto Ozorków

Szacunek, cierpliwość, miłość i bezpieczeństwo – to prawie wszystko czego potrzebują nasi bracia mniejsi. Niby nie jest to wiele, a jednak niektóre zwierzęta nigdy tego nie zaznały, wiele z nich traci opiekunów, zostaje porzucona i ostatecznie staje się bezdomna. W takich sytuacjach to właśnie gmina podejmuje opiekę nad zwierzętami. W ramach programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi, Gmina Miasto Ozorków podpisała umowę ze schroniskiem Jasionka w Białej k. Zgierza, w którym są one umieszczane. Przebywa tam obecnie 9 psów z terenu Gminy Miasta Ozorkowa i choć mają zapewnione dobre warunki bytowe, nie mogą się one mierzyć z prawdziwym domem. W związku z tym, zachęcamy Państwa do adopcji naszych podopiecznych.

  • Bravia

Suczka średniej wielkości, urodzona prawdopodobnie w 2009 r., akceptuje inne psy, potrafi chodzić na smyczy, jest wysterylizowana. Szuka kochającego domu i bezpieczeństwa.

  • Jurita

Jurita to średniej wielkości suczka, ma około 18 lat, toleruje inne psy, potrafi chodzić na smyczy, jest wysterylizowana. Jest łagodnym pieskiem szukającym kochającego opiekuna.

  • Dilmek

Dilmek to duży pies – samiec o wadze 32 kg, urodzony ok. 2008 r., toleruje inne psy, potrafi chodzić na smyczy, wykastrowany. Jest to energiczny pies, który czeka na kochającą rodzinę.

  • Expo

Dużej wielkości pies w wieku ok. 7 lat, potrafi chodzić na smyczy, toleruje inne psy, wykastrowany. Expo jest przyjaznym, nieagresywnym pieskiem, który szybko się uczy. Piesek poszukuje odpowiedzialnego opiekuna który zapewni mu prawdziwy dom.

  • Light

Light to starszy pies (ur. ok. 2008 r.) o średniej wielkości, który potrafi chodzić na smyczy, akceptuje inne psy, jest wykastrowany. Light ma łagodne usposobienie, czeka na bezpieczny i kochający dom.

  • Green

Pies średniej wielkości, urodzony prawdopodobnie w 2014 r., potrafi chodzić na smyczy, toleruje inne psy, wykastrowany. Green to przyjazny i towarzyski pies, który czeka na bezpieczny dom.

  • Reno

Reno to średniej wielkości pies, urodzony ok. 2007 r., potrafi chodzić na smyczy, wykastrowany, toleruje inne psy. Przy pierwszym kontakcie z człowiekiem jest nieśmiały, jednak to przyjazny i łagodny pies, który czeka na troskliwego opiekuna.

  • Sezam

Sezam to średniej wielkości piesek, ma ok. 5 lat, potrafi chodzić na smyczy, toleruje inne psy, jest wykastrowany. Piesek ma przyjacielskie usposobienie, jest inteligentny i poszukuje kochającego domu.

  • Słowak

Słowak to średniej wielkości, młody pies – ma ok. 4 lat (samiec). Został znaleziony w Ozorkowie na ul. Słowackiego. Potrzebuje odpowiedzialnego i kochającego opiekuna.

Więcej informacji o schronisku i adopcji pod adresem: www.schroniskojasionka.com.pl

Adres biura adopcyjnego:95-001 Biała
Jasionka

ul. Skośna 15, gmina Zgierz
  Kontakt:  tel. 501-232-300
e-mail: schroniskojasionka.biuro@gmail.com;
Adopcje odbywają się:
od poniedziałku do piątku: w godzinach: 9.00-15.00
w soboty: w godzinach: 9.00-13.00
Adopcje są całkowicie bezpłatne. Zwierzęta posiadają czipy,
są wysterylizowane/wykastrowane, są zaszczepione przeciwko wściekliźnie
i chorobom zakaźnym, są odrobaczone, posiadają książeczki zdrowia.

Obowiązuje umowa adopcyjna.