Pomagamy strażakom

W ramach akcji pn. „Strażakom pomagajmy, elektrosprzęt oddajmy”, strażacy z OSP wraz z przedstawicielami Urzędu Miejskiego w Ozorkowie odbierają kolejne partie sprzętu zebranego z terenu miasta.

Zużyty elektrosprzęt  przekazali mieszkańcy za pośrednictwem m.in. Szkoły Podstawowej nr 5, Przedszkola Miejskiego nr 5, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Sprzęt można też przynosić do Zespołu Szkół Specjalnych, Urzędu Miejskiego oraz zakładów Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Druhowie wraz z koordynatorem z ramienia OSP druhem Łukaszem Kaźmierczakiem czynnie włączają się w odbiór elektrosprzętu, poświęcając swój prywatny czas, aby zebrać fundusze na potrzeby jednostki – informuje przedstawiciel UM, a zarazem organizator akcji  Marcin Michalak.

Przypominamy, że wszystkie środki otrzymane za zebrany sprzęt zostaną przeznaczone na działalność Ochotniczej Straży Pożarnej. Sprzęt można również przywozić do Ozorkowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego, które udostępniło specjalny kontener przeznaczony na zbiórkę dla OSP. Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszych strażaków.