Ferie 2023 w mieście

✅Ferie z Lady Famą

Na „Karnawałowe szaleństwo z Lady Famą” zaprasza burmistrz Jacek Socha w ostatni dzień ferii, 27 stycznia (piątek) do hali sportowej o godz. 16.00. W programie m.in. przedstawienie w wykonaniu Lady Famy, konkursy, zabawa przy muzyce.

✅Ferie z „Wodnikiem”

W drugim tygodniu ferii zimowych burmistrz Jacek Socha zaprasza dzieci na bezpłatne dwugodzinne zajęcia na obiektach CSiR „Wodnik” na basenie ” i w hali sportowej.

W ramach zajęć: nauka pływania, zabawy w wodzie, pływanie w syrenim ogonie, animacje sportowe, strzelanie z łuku

Poza tym w czasie obu tygodni ferii, od poniedziałku do piątku do godz. 12.59, wejście na basen kosztować będzie 6 zł dla dzieci i młodzieży (do 26 roku życia dla młodzieży uczącej się).

✅Ferie z MOK

W dniach 16 – 20 stycznia w godzinach 10.00 – 16.00 Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie odbywać się będą płatne zajęcia dla dzieci w wieku 7 – 10 lat pn. „Artystyczne ferie w MOK”. W ramach półkolonii będą prowadzone zajęcia taneczne, plastyczne, muzyczne, gry i zabawy sportowe, integracyjne, wycieczki. Organizator zapewnia drugie śniadanie i obiad.

✅Ferie z MDK

W dniach 16 – 20 stycznia w godzinach 10.00 – 13.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Ozorkowie odbywać się będą „Zimowe warsztaty artystyczne u Małego Księcia”. W programie gry i zabawy logiczne, zajęcia muzyczne, komputerowe, sportowe.

✅Ferie z MBP

Filia na osiedlu MBP w dniach 16 – 27 stycznia w godzinach 10.00 – 13.00 organizuje dla dzieci w wieku 6 – 11 lat na ferie w bibliotece. W ramach zajęć gry i zabawy integracyjne, tańce, zabawy ruchowe.

✅Ferie z SP2

Szkoła Podstawowa nr 2 zaprasza w czasie ferii na zajęcia sportowe w sali gimnastycznej. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 42 710 31 53.