„Tylko słabi gracze biorą dopalacze”

SONY DSC

Turniej piłki nożnej pt. „Tylko słabi gracze biorą dopalacze” był jedną z atrakcji Pikniku, zorganizowanego przez dzielnicowych z Komisariatu Policji w Ozorkowie 20 maja na terenie Szkoły Podstawowej nr 4.

Turniej pod patronatem burmistrza Jacka Sochy rozegrano w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnzajalne, a uczestniczyli w nim uczniowie i uczennice ze szkół z Ozorkowa, gminy Ozorków i gminy Parzęczew.

Piłkarskie zmagania nie były jedyną atrakcją policyjnego pikniku; mieszkańcy mogli wziąć udział w licznych konkursach i konkurencjach sportowych „na wesoło”, zobaczyć sprzęt Policji, Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego oraz żołnierzy z Leźnicy Wielkiej i dowiedzieć się, jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej na stanowisku koła PCK z Liceum Ogólnokształcącego w Ozorkowie. Swoje stanowiska przygotował też MONAR i Liceum Służb Mundurowych w Łodzi.

Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz walki, zaprezentowany przez żołnierzy z Leźnicy, występ cheerleaderek  Pink Girls oraz pokaz Zumby.

Organizatorzy dla każdego uczestnika konkursów przygotowali drobne upominki, a zawodnicy najlepszych drużyn turnieju piłkarskiego otrzymali puchary i nagrody rzeczowe, ufundowane przez samorządy, sponsorów i organizatorów.