WOŚP w Ozorkowie

Koncerty, licytacje, pokaz laserowy – finał WOŚP❤️w Ozorkowie!

🔷28 stycznia, w najbliższą niedzielę, o godz. 17.00 rozpocznie się koncert w hali sportowej przy ul. Traugutta 2. Wystąpią dzieci i młodzież z ozorkowskich placówek kulturalnych i oświatowych. Podczas koncertu odbywać się będą licytacje gadżetów WOŚP, a na zakończenie, o godz. 20.00 „Światełko do nieba” – w tym roku będzie to pokaz laserowy na terenie przy hali sportowej.

🔷Tego samego dnia o godz. 10.30 Morsy Ozo wraz z Przyjaciółmi spotkają się na plaży przy Zalewie Miejskim na slow biegu „Policz się z cukrzycą” i morsowaniu dla WOŚP. Na wszystkich, którzy pojawią się w tym czasie nad zalewem, poza bieganiem i morsowaniem, czeka sporo innych atrakcji (szczegóły na plakacie). Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany do puszek Orkiestry.

🔷Natomiast w sobotę, 27 stycznia, odbędzie się koncert „Dorośli Dzieciom”. Na koncert, który w tym roku nosi tytuł „Mamy Supermoce”, serdecznie zapraszają nauczyciele ze szkół i przedszkoli, instruktorzy, animatorzy, młodzież i dorośli społecznie zaangażowani. Koncert odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury, ul. Wyszyńskiego 43 a, w dwóch turach: I Tura – godz. 14.30, II Tura – godz. 17.00. Środki z biletów i bufetu w całości zostaną przekazane na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Organizatorami wydarzenia są Przedszkole Miejskie nr 4 w Ozorkowie i Przedszkole Niepubliczne Plastuś z Parzęczewa.

🔷Siedzibą Sztabu WOŚP w Ozorkowie jest, jak co roku, Młodzieżowy Dom Kultury im. Małego Księcia, ul. Listopadowa 6b.

Pieniądze są zbierane przez eSkarbonki, a także, jak co roku w dniu finału, przez wolontariuszy na terenie miasta Ozorkowa, gminy Ozorków i Parzęczew.

W tym roku, w ramach ozorkowskiego sztabu WOŚP, 28 stycznia pieniądze do puszek Orkiestry zbierać będzie 110 wolontariuszy. Kontakt do sztabu: tel. 42 718 93 53, e-mail.: mdkozorkow@poczta.onet.pl