Sukcesy trenera z Ozorkowa

Łukasz Zieliński z Ozorkowa w tym roku będzie przygotowywał reprezentację Polski Niesłyszących w piłce siatkowej halowej mężczyzn do Mistrzostw Europy, które odbędą się w terminie 11- 21 lipca w Turcji – taką decyzję podjął Zarząd Polskiego Związku Sportu Niesłyszących na spotkaniu zatwierdzającym sztaby szkoleniowe reprezentacji Polski Niesłyszących w roku 2023. Łukasz Zieliński, dzięki osiągniętym wynikom podczas zeszłorocznych Mistrzostw Europy Niesłyszących w piłce siatkowej plażowej (dwa brązowe medale), utrzymał także posadę trenera kadry narodowej w tej dyscyplinie.

– Jestem dumny, że będę mógł reprezentować Ozorków podczas europejskiego czempionatu jako pierwszy trener kadry narodowej. Jest to dla mnie bardzo duże wyróżnienie a zarazem wyzwanie – mówił trener Zieliński.

Udział w konsultacjach szkoleniowych i start w Mistrzostwach Europy jest jednym z elementów przygotowań Reprezentacji Polski Niesłyszących w piłce siatkowej halowej mężczyzn do XXV Igrzysk Głuchych, które odbędą się w 2025 roku w Tokio. Trenerowi gratulujemy i życzymy powodzenia na stanowisku selekcjonera.

Foto: Ł. Zieliński