Modernizacja w SP2

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 mogą już korzystać z wyremontowanej stołówki. Podczas przeprowadzonej w szkole modernizacji wymieniono całą instalację elektryczną w kuchni oraz wymieniono wykładziny podłogowe na korytarzach i w salach.

Kąciki dla uczniów na korytarzach zagospodarowano ze środków pozyskanych przez szkole podczas pikniku z okazji dnia dziecka.

Koszt zadania wyniósł 1 mln 300 tys. zł, z czego 1,1 mln zł przeznaczono na remont podłóg; zakres prac objął uzupełnianie lub naprawa posadzek, wykonanie wylewek, kładzenie wykładzin i utylizację materiałów pochodzących z rozbiórki. 200 tys. zł przeznaczono na modernizację instalacji elektrycznej w kuchni.

Miasto Od kilku lat sukcesywnie modernizuje miejskie placówki oświatowe. Przypomnijmy, że cztery miejskie przedszkola zostały kompleksowo wyremontowane w ramach programu termomodernizacji, natomiast w szkołach wyremontowano sale gimnastyczne i wybudowano boiska sportowe.

Ozorków otrzymał na inwestycję zrealizowaną w Szkole Podstawowej nr 2 dofinansowanie w wysokości 1 mln 20 tys. zł w ramach pierwszej edycji programu „Polski Ład”, m.in. dzięki wsparciu posła Marka Matuszewskiego.