Ozorków siatkówką stoi!

Dwaj pochodzący z Ozorkowa trenerzy siatkówki osób niepełnosprawnych: Łukasz Zieliński i Piotr Janiak spotkali się 22 października z burmistrzem Jackiem Sochą, by porozmawiać o tegorocznych sukcesach swoich podopiecznych oraz o możliwościach rozwoju siatkówki plażowej w Ozorkowie.

Przypomnijmy; Piotr Janiak, trenujący reprezentantów Polski Niepełnosprawnych Siatkarzy w piłce plażowej, odniósł ze swoimi zawodnikami wiele sukcesów, m.in. zdobycie pierwszego miejsca w międzynarodowym turnieju w Słowenii. Natomiast Łukasz Zieliński, który prowadzi narodową reprezentację niesłyszących siatkarek i siatkarzy, zdobył w tym roku ze swoimi zawodniczkami czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata Niesłyszących w piłce siatkowej plażowej kobiet i mężczyzn w Sulejowie.

Z Ozorkowa wywodzi się wielu bardzo dobrych siatkarzy halowych i plażowych; podczas spotkania z burmistrzem omawiano także możliwości budowy boisk do gry w piłkę plażową przy miejskich placówkach oświatowych. Pomysł ten ma spore szanse na realizację. Na zakończenie spotkania trenerzy wręczyli burmistrzowi Jackowi Sosze specjalną koszulkę ze swoimi podpisami.