„Praca na dawnej fotografii” – konkurs dla osób 50+

Pamiętasz może jakie były realia pracy kilkadziesiąt lat temu? Stare maszyny, urządzenia i ubrania? Wyślij naszej redakcji zdjęcia, gdzie widniejesz na swoim stanowisku pracy i walcz o nagrody.

Aplikuj.pl pragnie ogłosić konkurs, który jest skierowany do wszystkich osób z województwa świętokrzyskiego i łódzkiego. Oczywiście, na najlepszych czekają nagrody: kursy komputerowe(strefakursow.pl), telefony komórkowe, gadżety i książki. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii-zgloszenie , a w nim umieścisz maksymalnie 3 fotografie związane z tematyką konkursu.

Zdjęcia można wysłać samemu, ale i za pośrednictwem osób trzecich. Wszystko odbywa się z wykorzystaniem Internetu w trosce o Wasze bezpieczeństwo. Na naszej stronie można poznać wszelkie szczegóły https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 4 czerwca 2021 roku. Pomóż nam pokazać jak bardzo różniła się praca na Twoim stanowisku od tej wykonywanej dzisiaj. Wspólnie pokażmy przyszłości narodu jak to było za czasów ich rodziców i dziadków!