PSLCnP ostrzega – uwaga na oszustów! Apel Stowarzyszenia do mieszkańców Ozorkowa:

Drodzy Mieszkańcy, nie przekazujcie pieniędzy osobom, które nachodzą Was w domach, podając się za wolontariuszy Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę. To nie są wolontariusze PSLCnP, tylko oszuści! Od jakiegoś czasu dopływają do nas niepokojące informacje, że w mieście Ozorkowie chodzą po domach i lokalach mieszkalnych osoby podające się za wolontariuszy Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki, zbierając pieniądze (gotówka) na rzecz naszych podopiecznych.

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki OŚWIADCZA, że Stowarzyszenie nigdy nie podejmowało akcji zbiórki publicznej w domach mieszkańców Ozorkowa i nie zbierało żadnych pieniędzy na rzecz Stowarzyszenia. Prosimy o nieprzekazywanie żadnych kwot fałszywym wolontariuszom.

Zbiórki pieniędzy po domach są nielegalne!

Jeśli ktoś z Państwa zechce wesprzeć nasze Stowarzyszenie, może to zrobić, przekazując nam 1 % podatku  KRS 0000239066 lub darowiznę na zbiórkę „Uratujmy dach budynku rehabilitacyjnego. Błagamy o pomoc” za pośrednictwem strony https://zrzutka.pl/73hjdg lub bezpośrednio na konto bankowe 52 1750 1312 6885 2210 0346 9792, wpisując w tytule przelewu „Na remont dachu”.

Z poważaniem

Prezes Zarządu Oddziału Halina Chojnacka