Turniej i Piknik Militarny

SONY DSC

Już po raz piąty mieszkańcy Ozorkowa i okolic mogli obejrzeć sprzęt i wyposażenie służb mundurowych, dopingować uczestników turnieju piłkarskiego oraz skorzystać z wielu rozmaitych atrakcji podczas Turnieju i Pikniku Militarnego, zorganizowanych 7 września na terenie przy Szkole Podstawowej nr 2 przez Agencję Ochrony Osób i Mienia „Gunners Security” z Ozorkowa.

W turnieju wzięły udział drużyny reprezentujące: 1. Dywizjon lotniczy z Leźnicy Wielkiej, Zakład Karny z Garbalina, Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej ze Zgierza, Impel Łódź, 23 Bazę Lotnictwa Taktycznego z Mińska Mazowieckiego, 8 Bazę Lotnictwa Transportowego Kraków Balice, Centralną Szkołę Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie i Urząd Miejski w Ozorkowie.

Na pikniku, towarzyszącym turniejowi, nie brakowało stanowisk z bronią, sprzętem i wyposażeniem formacji mundurowych, duże zainteresowanie wzbudziły pojazdy militarne. Dla zwiedzających przygotowano także dodatkowe atrakcje: mobilną ściankę wspinaczkową, dmuchańce, występy artystyczne i darmową, wojskową grochówkę.   

Turniej objął patronatem Burmistrz Miasta Ozorków Jacek Socha, Dowódca 1 dywizjonu lotniczego z Leźnicy Wielkiej ppłk Mirosław Guzdek, a także  Polskie Stowarzyszenie Pracowników Ochrony oraz Łódzki Związek Piłki Nożnej.