MISTRZOSTWA OZORKOWA O PUCHARY BURMISTRZA MIASTA OZORKOWA W BRYDŻU SPORTOWYM

I miejsce w kategorii juniorów - Mirosław Syncerek i Krzysztof Maciak

W dniu 19.04.2019r  w Młodzieżowym Domu Kultury w Ozorkowie w ramach obchodów „Dni Ozorkowa 2019”  zostały rozegrane Mistrzostwa Ozorkowa w brydżu sportowym. Zawody były otwarte. Nie było żadnych ograniczeń. Mogła w nich wziąć każda osoba, która potrafi grać w brydża. W zawodach udział więli zawodnicy z każdej kategorii wiekowej. Najmłodsza zawodniczka miała 12 lat, a najstarsi zawodnicy ponad 70 lat.  Brydż łączy pokolenia. Zawody patronatem objął Burmistrz Miasta Ozorkowa Pan Jacek Socha.

W ramach patronatu Pan Burmistrz ufundował puchary i dyplomy dla najlepszych par

w poszczególnych kategoriach wiekowych. Rywalizacja była bardzo zacięta, ale przebiegała w miłej i sportowej atmosferze. Cztery pary, które zajęły miejsca 3-6 uzyskały identyczny wynik procentowy. Tytuły Mistrzów i nagrody zdobyli:

– I miejsce w kategorii open: Stanisław Wiktorski i Adam Zaczek,

– I miejsce w kategorii juniorów: Mirosław Syncerek i Krzysztof Maciak,

– I miejsce w kategorii młodzików: Sebastian Wojtczak i Łukasz Bartosik,

– I miejsce w kategorii początkujących brydżystów: Leszek Wiśniewski i Dariusz Wojtasiak.

Puchary i dyplomy zostaną wręczone podczas uroczystego otwarcia obchodów „Dni Ozorkowa 2019”.

Brydżyści dziękują Dyrektorowi Młodzieżowego Domu Kultury w Ozorkowie Panu Tomaszowi Klauze za udostępnienie sali do rozegrania zawodów.