30-lecie PSLCnP

SONY DSC

17 kwietnia 2019 r. w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę – Oddział Łódzki w Ozorkowie, odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 30-lecia istnienia PSLCnP.

Prezes Stowarzyszenia Halina Chojnacka przypomniała początki działalności PSLCnP w Ozorkowie oraz najważniejsze przedsięwzięcia i największe sukcesy Stowarzyszenia na przestrzeni 30 lat wspierania chorych na padaczkę i osób dotkniętych innymi niepełnosprawnościami.

Po gratulacjach z okazji jubileuszu i życzeniach świątecznych, podopieczni Stowarzyszenia w krótkim występie przedstawili tradycje Świąt Wielkiej Nocy, a następnie pracownicy, terapeuci i podopieczni oraz zaproszeni na uroczystość goście zasiedli do wielkanocnego stołu.

Wśród gości obecny był m.in poseł Marek Matuszewski oraz przedstawiciele władz wojewódzkich, powiatowych i lokalnych, m.in. burmistrz Jacek Socha, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Ozorkowie Grzegorz Tomczak i radny powiatowy Dominik Gabrysiak, a także przedstawiciele firm i instytucji wspierających działalność Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę.