8 bezpłatnych zabiegów fizykoterapii

8 bezpłatnych zabiegów fizykoterapii w Poradnii Vitberg dla mieszkańców Ozorkowa w ramach projektu “Wibroterapia jako metoda walki z bólem kręgosłupa, kolan i neuropatią”  

Zapisy dla mieszkańców Ozorkowa i okolic zmagających się między innymi z bólem (również chronicznym), czy problemami krążeniowymi rozpoczynają się w poradnia rehabilitacyjnej Vitberg przy ulicy Wyszyńskiego 28 (obok supermarketu Tesco). Zapisy przyjmowane są też telefonicznie pod numerem:  + 48 575-989-200

Adresatami akcji są osoby chore przewlekle poszukujące nowoczesnych form fizykoterapii, pracujące, które często przez styl pracy potrzebują zabiegów profilaktycznych (np. ból kręgosłupa), a także aktywne fizycznie, potrzebujące wsparcia przy leczeniu urazów i kontuzji.

Zapisani pacjenci mogą skorzystać bezpłatnie z porady rehabilitanta oraz z zabiegów wibroterapii, której skuteczność potwierdzają międzynarodowe badania naukowe (m.in. USA, Szwecja, Niemcy, Japonia), a w Polsce jest dopiero od niedawna wdrażana przez placówki medyczne i rehabilitacyjne.

Na pakiet rehabilitacyjny składa się 8 zabiegów realizowanych w systemie pięciodniowym, od poniedziałku do piątku. Każda osoba po wcześniejszej rejestracji i konsultacji ma możliwość wyboru odpowiedniego dla siebie programu.

Poradnia Vitberg Ozorków dla swoich pacjentów różne programy rehabilitacji.

Program „Masaż” zalecany przy problemach bólowych kręgosłupa i okolic, dyskopatią, rwą kulszową, rwą barkowa, z ograniczeniem ruchomości obręczy barkowej, zesztywnieniach, chorobach reumatycznych.  Fizykoterapia zalecana jest przy  cukrzycy, zaparciach, otyłości i wysiłkowym nietrzymaniu moczu.

Z klei program „Drenaż” zalecany jest przy niewydolności układu krążeniowego np. obrzękach, żylakach, pajączkach, skurczach, ociężałości nóg, Zespole Niespokojnych Nóg.

Fizykoterapia  polecana jest przy problemach ze stawami kolanowymi i biodrowymi, w tym zabiegi wspomagające przed lub po endoprotezie stawu, przy osteoporozie. Wibroterapia wspiera rehabilitację  po przebytych udarach i zawałach.

Ta metoda poprawia regenerację po intensywnym wysiłku fizycznym, po przepracowaniu, przemęczeniu.

Zapisy przyjmowane są telefonicznie pod numerem:  575-989-200