Rewia na lodzie na rozpoczęcie ferii

SONY DSC
SONY DSC

Pokazy jazdy figurowej na lodzie i wspólna zabawa na lodowisku z Myszką Miki, Kung-Fu Pandą i Minionkiem oraz innymi postaciami z bajek zainaugurowały ferie zimowe 2019  w Ozorkowie.

Na imprezę, która odbyła się 8 lutego na sztucznym lodowisku przy hali sportowej, zaprosił mieszkańców burmistrz Jacek Socha.

Publiczność mogła obejrzeć pokazy jazdy figurowej w wykonaniu pary: Sławomir Borowiecki – Sherri Kennedy i utytułowanych młodych łyżwiarzy trenujących w Łodzi. Małżeństwo Sławomir Borowiecki i Sherri Kennedy to byli mistrzowie świata, od wielu lat występujący w najlepszych światowych zespołach rewiowych, trenerzy telewizyjnego programu „Gwiazdy tańczą na lodzie”. W Ozorkowie ich popisy oglądaliśmy już po raz drugi; pierwszy raz zaprezentowali się w naszym mieście  podczas pierwszej rewii – w styczniu 2018 r. W tym roku, poza mistrzowską parą, na ozorkowskim lodowisku zaprezentowało się czworo solistów łyżwiarstwa figurowego, zdobywających tytuły mistrzowskie w rozgrywkach juniorskich.

Po pokazach wszyscy zebrani mogli założyć łyżwy i bawić się wspólnie na lodowisku z Myszką Miki i innymi postaciami z bajek. Imprezie towarzyszyła zbiórka pieniędzy na rzecz chorej na raka Amelki.