Dofinansowanie dla drobnych przedsiębiorców z ŁSSE

Dziś (tj. 20 czerwca) jeszcze do godz. 17-ej na Placu Jana Pawła II na przedsiębiorców z Ozorkowa czekają w specjalnym camperze konsultanci  Projektu Strefa RozwoYou,  którzy na miejscu przyjmują wnioski o dofinansowanie na szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje.

Projekt, realizowany przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną, przeznaczony jest dla mikro, małych i średnich firm i w jego ramach przedsiębiorcy mogą pozyskać nawet 80 procent dofinansowania na podnoszenie kompetencji pracowników.

Stanowisko Regio Strefy pojawiło się na placu Jana Pawła II ok. godz. 11-ej i w ciągu pierwszej godziny konsultanci przyjęli 6 wniosków o dofinansowanie. Procedura trwa ok. 10 minut, a pracodawca zainteresowany pozyskaniem środków musi znać numer NIP swojej firmy. Maksymalnie można otrzymać 49,5 tys. zł na firmę i 6 tys. zł na jednego pracownika.

Konsultanci informują, jak działa projekt Strefa RozwoYou, kto może liczyć na dofinansowanie oraz czym są bony rozwojowe. Udzielają wyczerpujących informacji wszystkim zainteresowanym przedsiębiorcom, pomagają też na miejscu wypełnić aplikację. Spotkanie z doradcą przy Camperze Regio Strefy to szansa, by wziąć udział w projekcie i skorzystać z dofinansowania w tej rundzie naboru wniosków do Strefy RozwoYou.

Informacja o pełnej trasie campera: http://regiostrefa.sse.lodz.pl/