REGULAMIN OTWARTYCH MISTRZOSTW OZORKOWA W BRYDŻU SPORTOWYM

REGULAMIN OTWARTYCH MISTRZOSTW OZORKOWA W BRYDŻU SPORTOWYM O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OZORKOWA

  1. Organizator: Sekcja Brydża Sportowego MKS Bzura Ozorków.
  2. Cel zawodów: Popularyzacja brydża sportowego wśród dorosłych i młodzieży, jako alternatywnej formy zagospodarowania czasu wolnego i rozwoju umysłowego. Rozegranie zawodów w ramach obchodów „Dni Ozorkowa 2018”.
  3. Data zawodów: 27.04.2018 r. godz. 17.00 – 21.00.
  4. Miejsce zawodów: Młodzieżowy Dom Kultury, 95-035 Ozorków, ul. Listopadowa 6 B.
  5. Forma zawodów: Rozegrany zostanie turniej par na zapis maksymalny. Przewiduje się rozegranie 26 – 30 rozdań. Zawody będą zgłoszone do ogólnopolskiego systemu Bridge Spider. Wyniki turnieju zostaną przez internet porównane z rozgrywanymi w tym samym czasie zawodami w innych miejscowościach, a zawodnikom zostaną naliczone PKL-e (punkty klasyfikacyjne) jak za udział w turnieju ogólnopolskim. Opłata turniejowa za zgłoszenie turnieju do systemu Bridge Spider wynosi 1,5 zł od pary. Wyniki będą w internecie tego samego dnia na stronie www.pzbs.pl , zakładka Bridge Spider, pod datą rozegrania turnieju. Z uwagi na liczbę par organizator może zmienić formę rozgrywek i liczbę rozdań do rozegrania.
  6. Uczestnicy: Zawody mają charakter otwarty. Może wziąć w nich udział każdy, kto potrafi grać w brydża. Nie ma żadnych ograniczeń. Od uczestników nie będzie pobierane wpisowe.
  7. Przepisy: W zawodach będą stosowane przepisy Międzynarodowego Prawa Brydżowego. Sędzią głównym turnieju będzie Henryk Chojnacki.
  8. Nagrody: Najlepsza para w kategorii open, najlepsza para juniorów, najlepsza para młodzików oraz jedna najlepsza para początkujących młodzików otrzymają dyplomy i puchary ufundowane przez Burmistrza Miasta Ozorkowa. Początkująca para młodzików to para, w której obaj zawodnicy są urodzeni w 2003 r. lub są młodsi i mają współczynnik WK = 0,0. Nagrody nie kumulują się.

Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystości obchodów „Dni Ozorkowa 2018”.

 

 

Kierownik

Sekcji Brydża Sportowego

MKS Bzura Ozorków

Włodzimierz Choinkowski