26 Finał WOŚP

SONY DSC

47 tys. 930 zł i 49 gr. zebrano w Ozorkowie podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w Ozorkowie tradycyjnie trwał dwa dni: w sobotę, 13 stycznia, rozpoczął się koncertem „Dorośli Dzieciom” w Miejskim Ośrodku Kultury (fotogaleria wkrótce), natomiast w niedzielę, 14 stycznia, Orkiestra „zagrała” w hali sportowej.

Od rana na ulicach miasta można było spotkać wolontariuszy; w tym roku było ich 109. Sztab Orkiestry, tak jak w latach poprzednich, znajdował się w Młodzieżowym Domu Kultury.

Między występami odbywały się licytacje gadżetów WOŚP oraz nagrodzono zwycięzców  Konkursu Bezpiecznej Jazdy o Puchar Burmistrza Miasta Ozorkowa Jacka Sochy, zorganizowanego przez Auto Szkołę u Zbyszka.

Na zakończenie finału Orkiestry, o godz. 20-ej, podczas pokazu sztucznych ogni poszybowało „Światełko do nieba”.

(więcej o 26 Finale WOŚP i koncercie „Dorośli – Dzieciom” w „Wiadomościach Ozorkowskich” 26 stycznia 2018 r.)

Osoby, instytucje i firmy zaangażowane w ozorkowski Finał WOŚP: Urząd Miejski w Ozorkowie, Młodzieżowy Dom Kultury im. Małego Księcia W Ozorkowie, Miejski Ośrodek Kultury W Ozorkowie, Centrum Sportu i Rekreacji „Wodnik” w Ozorkowie, Auto Szkoła „U Zbyszka”,  Klub Dla Dzieci „Mini Maluch”, Dietetyk – Małgorzata Wasiak, Restauracja Tamada, Kosmetyczka Z Salonu Kleopatra – Monika Kusztelak, Agencja Ochrony Osób I Mienia Gunners Security, Zakład Cukierniczo-Piekarski Piotruś, Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Ozdowscy, Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Ozorkowie, Gminny Ośrodek Zdrowia w Parzęczewie, Bank Spółdzielczy W Ozorkowie, Zespół Szkół Ogólnokształcących W Ozorkowie, Osp Ozorków, Komisariat Policji w Ozorkowie.