„Pracownia św. Mikołaja” 2017

SONY DSC

Blisko 800 dzieci spotkało się z Mikołajem i jego pomocnikami podczas Miejskiej Gwiazdki, zorganizowanej 15 grudnia 2017 r. w Hali Sportowej. W tym roku w „Pracowni św. Mikołaja”, do której najmłodszych mieszkańców Ozorkowa zaprosił burmistrz Jacek Socha, na dzieci czekało wiele atrakcji, m.in. wspólna zabawa z Elsą, Elfem, Bałwankiem i Reniferem.

Uwieńczeniem wspólnych tańców i pląsów było spotkanie z Mikołajem; każde z dzieci mogło zrobić sobie z nim zdjęcie.

W „Pracowni św. Mikołaja” zorganizowano także warsztaty artystyczne, podczas których dzieci wykonywały m.in. świąteczne ozdoby i kartki noworoczne.

Wielkim powodzeniem cieszyła się Mikołajkowa Fotobudka; nie brakowało chętnych do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w przebraniu Mikołaja, jego pomocników i innych bajkowych postaci. Jak co roku, dla wszystkich uczestników przygotowano słodkie prezenty.

Miejska Gwiazdka, organizowana od 2011 r.  z inicjatywy burmistrza Jacka Sochy przez Urząd Miejski w Ozorkowie, z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród najmłodszych mieszkańców miasta. Tak wielu chętnych do zabawy w „Pracowni św. Mikołaja”, jak w tym roku, jeszcze nie było.