Świetny początek sezonu siatkarzy MKS Bzura

Cztery zwycięstwa w czterech meczach; już dawno siatkarze MKS Bzura tak dobrze nie rozpoczęli sezonu. W tej chwili, z 10 punktami, są na 3 miejscu tabeli po Lechii Tomaszów i LKS Rząśnia.

Pierwszy mecz siatkarze z Ozorkowa zagrali 1 października u siebie, z ULKS MOSiR Sieradz i wygrali 3:2. Tydzień później, 8 października, na wyjeździe pokonali w pięknym stylu zawodników ze Spały, wygrywając 3:0.

Po kilku dniach kolejny sukces; 3:0 dla Bzury to wynik, który udało się osiągnąć 15 października, także na wyjeździe, w starciu z SPS Dragon Dobre .

W minioną sobotę, 22 października, siatkarze Bzury pokonali zespół AZS z Łodzi 3:2, grając przed własną publicznością w hali sportowej przy ul. Traugutta 2.

Miejmy nadzieję, że tak dobra passa naszego zespołu utrzyma się w kolejnych spotkaniach tego sezonu. Najbliższe już w sobotę, 29 października w Opocznie, gdzie ozorkowscy siatkarze zagrają z CARO Team Opoczno.

Skład zespołu MKS Bzura Ozorków w sezonie 2016/2017: Mateusz Ciesielski, Bartosz Zawierucha, Szymon Molenda, Tobiasz Klimczak, Maciek Chałupnik, Rafał Piasecki, Kamil Kacprzak, Mateusz Kowalski, Bartek Gajdzicki, Bartłomiej Kowalski, Seweryn Pisera, Nikodem Nowak, Igor Walczykowski, Swbastian Szałek, Jakub Sikora, Marek Kacprzak, Maciek Kiciak. Trenerzy: Józef Jurek, Kamil Kacprzak.

(Relacje ze spotkań na www.mksbzura.pl)